Top Ad unit 728 × 90


Google Play Store v4.1.6 APK Modded by ChelpuS

Google Play Store v4.1.6 APK Modded by ChelpuS

-Uygulama Açıklaması 

Google Play tüm favori eğlence için tek durak olacaktır. Filmlerin 450.000 üzerinde uygulamalar, şarkılar ve milyonlarca kitap ve binlerce, Google Play herkes için bir şey vardır. Senden önce Decider örnek ücretsiz müzik ya da kitap, görünüm uygulama değerlendirmesi, değerlendirme ve ekran görüntüleri ya da ne isterseniz için bir film fragmanı izle. Google Play daha Connected, mükemmelliğe deneyimdir.

Bulut gücü
Eğlence her yerde sadece mevcut olsaydı nasıl da havalı olurdu? Şimdi öyle. Android telefonunuzda bir kitap al ve play.google.com de web üzerinde okudum. http://goo.gl/ovsCS Android tablet üzerinde yeni bir albüm satın ve iş yerinde masa üstünde dinleyin. Online film kiralamak ve telefonunuzdaki web üzerinde izleyebilirsiniz. Bu bulutun güzelliği. Okumak, dinlemek ve istediğiniz her yerde sevdiğiniz tüm içerik izleyebilirsiniz. Hiçbir yazılım gerekli ve hiçbir teller veya eşitlenmelerine gerekli ve iyi bölüm - Google cloud kullanmak için ücretsiz oynayın.

Seni seviyorum ne paylaş
Discover, dükkan, her yerde, Herzaman müzik, film, kitap ve uygulamalar zevk ve paylaşmak. Inanılmaz bir şarkı, bir tırnak ısırma gerilim veya Farnborough Airshow film keşfetmek zaman, yapmak istediğiniz ilk şey arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz olduğunu. Google'da artık daha kolay sevdiğiniz eğlence paylaşımı oyna. Kolayca tek bir tıklamayla Google+, e-posta veya kısa mesaj üzerinde daireler için en sevdiğiniz kitap, müzik, film, oyun veya uygulamalar hakkında Mesajları paylaşabilirsiniz.

Müzik ile oyna
Sevdiğin müzik bulabilirsiniz
Google Play favori türlerden özenle seçilmiş yükselen sanatçıları ve büyük grup var. Google Play'de müzik ile, size en çok ne dinlemek dayalı Kişiselleştirilmiş öneriler alırsınız. Eğer yeni müzik için alışveriş yaparken Ve, anında bir Mix oluşturma ile kütüphanenizi yeniden keşfetmek.

Şimdi, senkron asla dinle, şimdi satın al
Google Play'de satın almak için ücretsiz şarkı ve milyonlarca daha yüzlerce vardır. Seçtiğiniz müzik otomatik olarak saklanır sizin Google bilgisayarınıza, Android telefon ya da tablet üzerinde oynamaya hazır müzik kütüphanesi ve yatak oyna.

Müzik, Herzaman, Anywhere
Hayır senkronizasyon, hayır Teller - Google Herzaman, her yerde müzik kütüphanesi oyna erişin.Google ile müzik akışı Web üzerinde yatak ve Android telefonunuzda ya da tabletinizde dinleyin Müzik uygulamasını oyna. Online değil? Sorun yok. Sadece çevrimdışı oynatma için mobil cihazınıza sık pin.

Organize müzik
Tek bir yerde tüm müzik tutun. Google Play'de olsun her şey otomatik olarak müzik kütüphanesi saklanır ve türleri ücretsiz için kendi şarkılarını 20.000 kadar ekleyebilirsiniz. Müzik çevrimiçi kaydedilir ile, depolama alanı endişe durdurmak ve her yerde toplama zevk başlayabilirsiniz.

Dinlemek, arkadaşlarınıza ücretsiz verin
Paylaşım sevecen. Google Play'de müzik satın aldığınızda, size ücretsiz bir Google arkadaşlarınızla dinleyebilirsiniz paylaşabilirsiniz. Ve onlar Onlar sizinle ne getirdim paylaştığınızda ücretsiz dinle alabilirsiniz. Bu keşfetmek ve müzik yapılmış basit satın alma, paylaşıyor.

Kitaplar ile oynayın
Yeni kitaplar bulun
En sevdiğiniz kitap ve yazarları keşfetme kolay olmamıştı. Google Play ile, eBooks Dünyanın en büyük seçim alışveriş - gerilim türünden komedi, yemek kitapları, çok satan kurgu ve her şeyi arasında - ücretsiz kitaplar milyonlarca dahil seçmek için 4 milyon kitap bulmak. Google Play ile, sonraki büyük bir okuma her zaman parmaklarınızın ucunda olduğunu.

Anywhere, Anytime satın
, Web üzerinde veya cihazınızdaki alışveriş aşk eBooks bulmak ve yatak okumaya başlayın. , Başlıkları milyonlarca seçin ücretsiz yeni sürümleri, örnek kitap taramak ve en son yukarı ve gelecek yazarlar bulabilirsiniz.

Seni seviyorum ne paylaş
Aileniz ve arkadaşlarınızla aşk kitapları paylaşarak sadece bir tık. Google kolayca bir beat atlama olmadan, sağ kitabın sayfalarından, e-posta veya kısa mesaj yoluyla, sevdiğiniz Google+ üzerinde daireler için okur gönderebilirsiniz oyna ile.

Bulut kitaplar
Google ile Dikişsiz senkronizasyonu ve cihazlar arasında kolay erişim keyfini çıkarın oynayın. Tüm kütüphane, hep seninle herhangi bir Bağlı cihazdan Erişilebilir gibi tüm kitaplar, bulut içinde saklanır. Ve çevrimdışı okuma ile, bu çevrimdışı olduğunuzda aralığın dışında, sevdiğiniz kitapları dalmak daha basit, ya da havada asla. , Tabletinizde okumaya başlamak web üzerinde devam ve telefonunuzdaki Bu bölüm bitirmek. Sen her zaman sağ sayfada, bıraktığı sadece hikaye alırım.

Okuma deneyimi özelleştirin
Senin kitaplar Google Play onları istediğiniz şekilde okuyun. Kolayca, gündüz veya gece modu arasında geçiş manzara ya da portre görüntülemek, yazı tipi, metin boyutunu, satır yüksekliğini seçin ve doya özelleştirebilirsiniz.

Uygulamalar ve oyunlar ile oyna
Herkes için bir app var
Bitiş çizgisine yarışı. Bir gol. Hisse satın alın.Haberleri okuyun. Sinema bileti satın alın. Durumunuzu güncelleyin. Canlı duvar kağıtları, zil sesleri ve aletler ile telefonunuzu kişiselleştirin. 450.000 üzerinde Android uygulamaları ve oyunları ile telefon Gerçekten cep eğlence sistemi, Organize ve enshrouded taşınabilir bilgisayar hepsi bir arada olduğunu.

Yeni uygulamalar ve oyunlar bulabilirsiniz
Yeni uygulamalar için mi arıyorsunuz? Bizim personel alır dışarı atın, bizim editoryal ekip tarafından özenle, kategoriye göre uygulamaları göz ya da sadece onlar için arayın. Ayrıca diğer uygulama ve oyunları kullanıcıların yorumları ve derecelendirme okuyabilir ve türleri kendi ekleyin.

En son güncelleştirmeleri almak
Uygulama geliştiriciler, her zaman yeni özellikler, araçlar ve düzeltmeler ile Thein şaşırtıcı uygulamalar güncelleme mevcut. Google Play kolay güncel favori uygulamaları tutarak yapar. App ayarları ve app Seç 'otomatik güncelleme' her zaman güncel olacak. Veya tek bir tıklamayla tüm uygulamaları güncellemek için seçin. Bu Kadar Basit.

Her yerde, en sevdiğiniz uygulamayı alın
Sadece web üzerinde yeni bir uygulama buldum ve bunu denemek için sabırsızlanıyorum? Google hiç Cihazınızı dokunmadan Web oyna onu yükleyin. Yatak - Yüklemek uygulaması seçtiğiniz cihazda kullanılabilir.

Film oyna
Eğer aşk filmleri bulmak
HD başlıklar, yeni sürümleri, ödüllü filmler veya sevdiğiniz klasikleri olmak üzere, Google Play'de film binlerce inanılmaz bir seçim yapın. Eğer komedi, dram, animasyon, eylem ya da belgesel görüntüler için ruh olsanız, sizin için doğru bir film var.

Şimdi veya daha sonra izlemek
Film kiralayın ve onları yatak izle. Alternatif olarak, çevrimdışı görüntüleme için film indirmek ve Google app Filmler Play veya Web üzerinde doğrudan izlemek kullanarak sonra görüntülemek.

Her yerde İzle
Senin Couch, arkadaşlarınızın evini veya uçuş - Google her yerde film oyna izleyin. Google ile bir film kiralamak zaman telefon, tablet veya herhangi bir Web Bağlantılı PC'de izleyebilirsiniz oyna.

Rar Şifresi fullindir.co

Bu modded Google oyun sürümünü yükleme:
Kırma olmadan Google LVL (Lisans Doğrulama Kitaplığı) ile korunan uygulamasını kullanabilirsiniz.
Çevrimdışı modda lisans doğrulayın.
Gerek yok artık yamalı Lucky ile yama.
Kendini güncellemesini devre dışı bırakmak.
Değil Proxy Fatura ve Lisans Doğrulama ile çalışır.
Düğme 'İade' reworked! (Eğer 'İade' butonu, bu İadesi basın ve uygulamayı kaldırın değildir. Gerek yok iadesi önce yedeğini ne zaman)

Google Play Store v4.1.6 APK Modded by ChelpuS Reviewed by Apk Oyun indir on 03:57 Rating: 5

Hiç yorum yok:

All Rights Reserved by APK-Paylas | Android APK Hileli Oyunlar Full indir © 2014 - 2015

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Fullindir.co. Blogger tarafından desteklenmektedir.